Користувачів: 0
Головна » 2015 » Червень » 23 » Тренування перед кубком. ДОДАНО ФОТО!!!
14:04
Тренування перед кубком. ДОДАНО ФОТО!!!
Тренуванням з підвищеною відповідальністю можна назвати звітну гру «Енергії» у змаганнях на першість області. «Дністер-Рітас»-  команда хоча і поважана, але навряд чи їхала до Бурштина за перемогою. Якось десь розумілося що і «енергетики» не мають права втрачати очки з аутсайдером змагань. Проте, зважаючи на впевнену позицію «Енергії» та той факт, що у фінальному етапі змагань до числа так званих «золотих» очок бали набрані у змаганнях з командою з Побережжя враховані не будуть (враховуються тільки здобуті пункти у боротьбі з командами, котрі увійдуть у фінальну частину змагань), було певне побоювання, що бурштинці розслабляться.

Матч юнацьких команд був як завжди передбачуваним. Принаймні майже у всіх домашніх матчах юні «енергетики» відзначалися і виривали перемогу в другому таймі. Тож перші 45 на сухо, а в другій половині вихованці Володимира Рудницького були сильніші вже і фізично і технічно. Тож закономірні 3:0 і, враховуючи осічку найближчого переслідувача у Надвірній,  впевнені три очки переваги у таблиці.
Матч дорослих був значно нервовішим. Попри те, що команда Володимира Федорняка відзначилась ще на початку першого тайму, а перевагу свою подвоїла на початку другої 45-хвилинки, гол суперників у відповідь заставив хвилюватися за сприятливий результат. Тим паче, що одразу ж побережці могли відзначитись вдруге. Та й суперечливий момент із падінням нападника у карному господарів арбітр трактував на користь захисту і не побачив порушення.  Проте фортуна була на боці «Енергії»  і Іван Гречух , вийшовши сам на сам додав впевненості футболістам і тренерам зробивши рахунок більш переконливим 3:1. Далі був ще цікавіший момент із вилученням воротаря гостей після проходу Купчева. Правда порушення кіпером було допущено ще перед штрафним майданчиком. Одразу після цього і настала розв’язка:  чудовий гол прямим пострілом зі штрафного в забив Кримінський Богдан.  За рахунку 4:1 команди вже догравали матч і думали про свої кубкові поєдинки. З неприємного можна відзначити жовті картки, практично з нічого зароблені футболістами господарів у другому таймі.

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 9 тур. "Північ"
"Вихор Ямниця - ФК "Битків" - 3:2 (Петрунчак, 8, Кузів, 87, Дорошенко, 89 - Крикунов, 3, І. Максим'юк, 34)
"Енергія" Бурштин - "Дністер-Рітас" Побережжя - 4:1 (Купчев, 6, Стасюк, 47, Гречух, 88, Кримінський, 90+3 - . Гнатишин, 52)
"Колос Братківці - "Лімниця" Перегінське - не відбувся
"Бескид" Надвірна - "Медик-Краснопіль" - 0:1 (Глодан, 12)
"Дністер-Рітас"          9    1    1    7    17-32   4
Бомбардир: А. Мельничук ("Медик-Краснопіль") - 8, І. Максим'юк (ФК "Битків") - 7, Д. Третяк ("Дністер-Рітас") і Купчев ("Енергія") - по 6 голів.

Переглядів: 926 | Додав: vovak | Рейтинг: 0.0/0