Середа, 04.08.2021, 06:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Форма входу
Наші партнери
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Грудень » 15 » Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»
07:52
Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»

Відповідно до Плану заходів з проведення Національної кампанії “Стоп насильству!” на період до 2015 року, привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходила акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій із більш ніж 100 країн світу активізують у ці дні свої зусилля заради спільної мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у суспільстві.


Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок.
1 грудня –  Міжнародний день боротьби зі СНІДом.
2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства.
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.
5 грудня – Міжнародний день волонтера.
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У місті Бурштині також стартувала Всеукраїнська   акція “16 днів проти насильства”. Вона була проведена у всіх навчальних закладах міста з метою подолання проблеми насильства в сім’ї та учнівському середовищі, формування правової свідомості підростаючого покоління, виховання в підлітків бажання жити у суспільстві, позбавленому насилля і жорстокості.


Служба у справах дітей Бурштинської міської ради розробила відповідні заходи щодо проведення цієї акції. Було передбачено відвідання всіх навчальних закладів міста, проведення із учнями тематичних бесід, презентацій та розповсюдження буклетів, брошур. 
Проблема насильства в родині є досить гострою для України. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов зростання злочинності. Проблема трагічна ще й тим, що страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе. Спостерігаючи насильство у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.
 Нині серед школярів надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Кожна дитина-жертва має сказати собі: «Я цього не заслуговую!» і шукати шляхи звільнення через допомогу дорослих, відповідних служб.
Службою у справах дітей Бурштинської міської ради було відвідано Бурштинський торгівельно-економічний коледж, Бурштинську гімназію та всі загальноосвітні школи міста.
Під час бесід було запропоновано педагогічним колективам активізувати роботу, яка направлена, на залучення школярів та студентів до підготовки малюнків, стінгазет на вище згадану тематику, які сприяють не лише залученню молоді до участі в акції, а й формують переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей. 
Із школярами та судентами навчальних закладів працівниками служби у справах дітей проведена інформаційно-просвітницька робота, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля і шляхи його подолання. Були надані буклети та брошури з інформацією про насилля, продемонстровано презентацію на дану тему.
За участь та хороші малюнки, стінгазети школярі та студенти були нагороджені від служби у справах дітей Бурштинської міської ради ГРАМОТОЮ  за активну участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».
Дякуємо керівництву закладів за активну та плідну співпрацю в інтересах дітей. Особливу вдячність хочеться висловити педагогічному колективу Бурштинського торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ, який не тільки залучив студентів до акції, але і сам колектив прийняв активну участь у заході.
Працівники служби у справах дітей Бурштинської міської ради щиро вірять, що всі ці заходи допоможуть всім учасникам сформувати правильне розуміння такої серйозної проблеми як насилля та допоможе змінити на краще долю кожного з нас.
Служба у справах дітей
Більше фото та інформації - на сайті Бурштинської міської ради та мережі Facebook
Також усі фото розміщені на сайті газети «Бурштинський вісник».

Переглядів: 1406 | Додав: REDAKTOR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: