У п’ятницю, 24 квітня, у великому залі ПК «Прометей» відбулося громадське віче - слухання питання про «Добровільне об’єднання територіальних громад».
![](/2015/zustrich1.jpg)
Відкриваючи віче міський голова Бурштина Петро Курляк дав аналіз процесу адміністративної реформи, яка так чи інакше спіткає Україну та зазначив, що місто Бурштин готове стати пілотним проектом з впровадження на ділі самого об’єднання територіальних громад у області. Насамперед місто було б не проти об’єднатися з Дем’яновом, з котрим і межі наразі толком немає і котре відділяє місто від Вигівки. Далі можливе об’єднання з іншими селами\громадами, котрі того бажатимуть і зроблять відповідні кроки зі свого боку і котрі мають із містом суміжні території.
На віче були присутні голови та мешканці навколишніх сіл. Зок
...
Читати далі »