Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Квітень » 29 » «Західрембуд» - володар Кубка області з волейболу серед юнаків
11:09
«Західрембуд» - володар Кубка області з волейболу серед юнаків
  4-5 квітня у Галичі відбувся розіграш Кубку Івано-Франківської області з волейболу серед юнаків 1994-1996 років народження. Команда «Західрембуд» з .Бурштина посіла перше місце і виборола почесний трофей.
   Розповідає Володимир Турчин, заступник генерального директора ТзОВ «Західрембуд»:
« За Кубок області боролися вісім кращих юнацьких команд Івано-Франківської області. Наша команда, яка складалася з вихованців Бурштинської дитячої волейбольної школи, засновником якої є ТзОВ «Західрембуд», виборола перше місце і здобула Кубок області. Особливо хочу відзначити наставників команди: Володимира Усачука – директора волейбольної школи, Олександра Усачука – старшого тренера школи та Івана Рябка – тренера школи. Гравець нашої команди Віталій Гачинський визнаний кращим зв’язуючим турніру.
   Також команда «Західрембуд» успішно виступає і у інших змаганнях. Так, наприклад, до закінчення першості Галицького району з волейболу залишилося провести три тури, а наша команда уже практично забезпечила собі перше місце.
   Варто повідомити любителям волейболу, що 4-5 травня у Бурштині буде проведено фінальну частину чемпіонату області з волейболу серед юнацьких команд. То ж запрошую усіх бурштинських шанувальників спорту прийти повболівати за своїх юних земляків – команду «Західрембуд».