Користувачів: 0
Головна » 2015 » Травень » 17 » «ЕНЕРГІЯ» ВИРИВАЄТЬСЯ В ЛІДЕРИ
10:32
«ЕНЕРГІЯ» ВИРИВАЄТЬСЯ В ЛІДЕРИ

Минулої неділі у Бурштині на стадіоні «Енергетик» відбулися чергові матчі першості області з футболу у групі «Північ». Бурштинська «Енергія» приймала команду з Биткова, Надвірнянського району. До слова, це для бурштинців не надто зручний суперник. Нагадаємо, минулого року Бурштинці одного разу зустрічались з «Битковом» у фінальній частині розіграшу першості області і поступились на виїзді 2:0. Тоді команда Віктора Поптанича здобула третє місце в фінальній частині замагнь, а енергетики стали сьомими. Молоді представники «Енергії» натомість у 2014-му пройшли своїх опонентів з надвірнянщини (перший матч завершився з рахунком 4:1 на користь бурштинів, результат другого матчу важко пригадати, та й не факт, що він у торішній фінальній пульці відбувся).
У цьому ж матчі команда Рдуницького стартувала не зовсім невдало. Футболісти з Биткова раз-по-раз загрожували воротам Ігоря Головчака і здавалося гол от-от назріє. Проте якось, як і у матчі двотижневої давності з «Лімницею» все обійшлося. Натомість у таймі другому, не відомо досі, чи то така задумка тренера, чи то футболісти з Биткова виявилися фізично слабші, молоді «енергетики» заграли набагато активніше: три голи і два вилучення деморалузували опонентів і повністю вибили їх з ігрової колії. Двічі голи у ворота «биткова» залітали після вдалих індивідуальних  проходів Назара Скороходи та Сергія Коваля,  а в третьому разі сильно помилився воротар гостей, що вже після того, як зафіксував м’яча у руках в повітрі, виставив коліно на гравця «Енергії», котрий за інерцією набігав. Результат - червона картка та пенальті. Удар з «точки» реалізував Скорохода, зробивши у тому матчі дубль. Підсумковий рахунок 3:0 і наступні суперники «Биткова» можуть подячну писати команді з Бурштина за «прорідження (два вилучення) стану опонента».
Загалом зустріч з «Битковом» мало чим відрізнялася від зустрічі з «Лімницею» і для дорослої команди «Енергія». Надвірнянці одразу захопили центр поля і активно та й небезпечно загрожували воротам Бендера. Воротар, хоча й справлявся, проте у загальний позитивний результат  за підсумками матчу переживання були. Навіть про нічию у першому таймі несміливо мріялося. Що скажеш, коли бурштинці першого удару по воротах опонентів нанесли тільки на 35 хвилині. Та й то не точно. Натомість відмучивши першу сорокапятихвилинку «Енергія» в другому таймі що називається «понеслась». Ворота «биткова» двічі рятувала поперечина, одного разу бокова стійка, чудово декілька разів зіграв й воротар. Здавалося ворота «Биткова» зачаровані. Нічого не йшло. Проте гол таки стався. Помилилися суперники у моменті, коли подумали, що м’яч вже вийшов за лицьову. Натомість нападник «Енергії» наздогнав круглого і віддав на 7-8-метрову позначку на вільного Купчева котрий вже розстрілював порожні ворота.  Була правда одного разу пожежа і в воротарському «Енергії», проте досвідчений Бендер за першим разом не зловивши мяча після потужного пострілу нападника, виправився і в дограванні епізоду зіграв вдало.  Та й сейв у Андрія після удару з воротарського майданчика від когось з гравців «Биткова» вийшов чудовий. Тож перемога 1:0 після другого тайму здавалася вже не просто «вирваною», але й закономірною.
Загалом у матчах як юнаків так і дорослих наразі ще спостерігалася певна кількість браку а на трибунах - достатньо невелика кількість глядачів.  Чи не скучив Бурштин за футболом, чи рівень футболу бурштинців не задовільняє, чи просто не звикли ще уболівальники, що у Бурштині є команда, котра виступає у другій лізі області і має амбітну мету - пробитися у лігу першу.
У минулому турі, який ми не описували у газеті «Енергія» на виїзді переграла поберезький «Дністер-Рітас». Дорослі вирвали перемогу з рахунком 3:4 а юнаки 2:3
8ФК Битків    3    0    0    3    2-9    0
 Нагадаємо, за дорослий склад «Енергії» у цьому році виступають: Андрухів Роман Ігорович 29.11.1994; Бендер Андрій Олександрович 16.07.1994; Бесага Максим Володимирович 06.04.1994; Гречух Іван Михайлович 12.05.1995; Гривнак Роман Богданович 10.02.1994; Козловський Микола Васильович 09.08.1996;  Кримінський Богдан Володимирович 16.06.1995; Кулик Дмитро Олександрович 04.10.1995; Купчев Володимир Володимирович 28.04.1988; Луцишин Сергій Михайлович 04.08.1996; Максимович Віталій Олегович 10.10.1996; Метенька Тарас Олексійович 21.12.1996; П’єкний Роман Віталійович 04.03.1994; Рій Андрій Васильович 27.03.1995; Рубинець Андрій Михайлович 13.06.1996; Стасюк Андрій Михайлович 26.04.1996
4 тур. 17 травня (неділя), 16:00
«Вихор» - «Енергія»            «Медик-Краснопіль» - «Лімниця»
«Дністер-Рітас» - «Бескид»                ФК «Битків» - «Колос»

Достатньо непогано у цьому році виступає в чемпіонаті області команда з Галицького району. Змінивши назву з «Гал-Вапна» на «Дністер» галичани у шести турах здобули три перемоги і один раз зіграли внічию.  Цієї неділі команда граючого тренера Ігоря Худоб’яка мінімально поступилася на виїзді опонентам зі Снятина 1:2.
5 тур 7 травня «Дністер» - «Карпати» Брошнів-О. – 4:3. юнаки 3:3
17 травня  в 16:00 у Галичі відбудеться матч 7 туру «Дністер» - «Карпати» Болехів
15«Гуцульщина» (Косів)    6    0    0    6    2-17    0
В кінцівці матеріалу варто зазначити, що Івано-Франківська обласна федерація футболу з 12 травня «обзавелася» новим зручним сайтом, на котрому можна дізнатися усі новини з обласних змагань. Адреса ресурсу: http://ifff.if.ua.
Тривають баталії розіграшу Кубка міста Бурштина з футболу. наразі зіграно перші півфінальні матчі: Тенетники - Старий Мартинів 5:0; Слобода - Вигівка 0:1. Нагадаємо, чвертьфінальні зустрічі завершились так: Тенетники-3:3(перший матч 1:1), Слобода- Новий Мартинів-3:1(3:1), Вигівка-Демянів-2:0 (5:1).  Поволі набирає обертів і сайт Бурштинської міської федерації футболу:  http://bff.at.ua/

Переглядів: 837 | Додав: vovak | Рейтинг: 0.0/0