Дітям усіх учасників АТО з Бурштина вручили сьогодні, у суботу, подарунки від міської організації "Радикальної партії Олега Ляшка".
Керівник організації Леонора Івасюк вкотре подякувала учасникам війни на Сході за їхню мужність і патріотизм і зазначила, що така акція сьогодні, за ініціативи Олега Ляшка та обласної організації РПЛ, відбувається по цілій Україні.
![](/_cs/00/nova/ato2-9.jpg)
Депутат Бурштинської міської ради від РП Олега Ляшка Марія Тимошик пообіцяла воїнам підтримку на рівні депутатського корпусу та зазначила, що вклад кожного є неоцінненим скарбом для розбудови нашої держави.
![](/_cs/00/nova/ato.jpg)